Opis apartamentu

W naszych obiektach znajduje się po 7 apartamentów na każdym piętrze, pośród których znajdują się dwa przeznaczone dla dwóch osób. Natomiast dla kilkuosobowych grup gości, którzy potrzebują komfortowej przestrzeni do spędzenia kilku dni w Katowicach przygotowaliśmy apartamenty przeznaczone dla maksymalnie czterech osób. Posiadają osobną sypialnię oraz prywatną łazienkę, w której znajduje się prysznic. W sypialni umieszczone jest duże, wygodne łóżko, które zapewni dobrą jakość snu. Do dyspozycji gości jest także część dzienna – salon z rozkładaną sofą przeznaczoną dla dwóch osób oraz kuchnia wyposażona w aneks. To bardzo dobre rozwiązanie na dłuższe pobyty. Każde z pomieszczeń jest umeblowane w nowoczesne meble o wysokim standardzie, pośród których znajdują się między innymi wygodne łóżka czy pojemna szafa na ubrania.

Łóżko: podwójne w sypialni oraz rozkładana sofa w salonieŁazienka z prysznicem: TakParking: Tak
Ilość osób: 4Wifi: TakEkspres do kawy: Tak
Wielkość: 39-43 m2Aneks kuchenny: TakTv kablowa: Tak

Nie tylko meble, ale i pozostałe elementy wyposażenia apartamentów również znajdują się na najwyższym poziomie. Nasi goście mogą bowiem korzystać z solidnego sprzętu RTV oraz AGD, takiego jak telewizor LCD z telewizją kablową czy suszarka do włosów. Dodatkowo, drzwi wejściowe posiadają zamek cyfrowy.

W zależności od długości pobytu, cena wynajmu różni się. Szczególnie zachęcamy do kontaktu w przypadku pobytu dłuższego niż 7 dni.