Opis apartamentu

Apartamenty składają się z salonu wraz z aneksem kuchennym i osobną sypialnią oraz łazienki z prysznicem. Wszystkie pomieszczenia są wyposażone  w niezbędny sprzęt RTV i AGD o najwyższym standardzie oraz meble, wykonana z wysokiej jakości materiałów, zaaranżowane w sposób pozwalający na odpoczynek po wytężonej pracy.

Wyposażenie apartamentów:

Telewizor LCD, telewizja kablowa, wygodne łóżka, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, w pełni wyposażony aneks kuchenny, szafy na ubrania, drzwi wejściowe z zamkiem cyfrowym.

.

Łóżko: podwójne w sypialni oraz rozkładana sofa w salonieŁazienka z prysznicem: TakParking: Tak
Ilość osób: 4Wifi: TakEkspres do kawy: Tak
Wielkość: 39-43 m2Aneks kuchenny: TakTv kablowa: Tak

Na każdym piętrze znajduje się 7 niezależnych  apartamentów. W tym 5 apartamentów przeznaczonych maksymalnie dla 4 osób oraz 2 apartamenty dla maksymalnie dwóch osób. Apartamenty dla 4 osób posiadaja osobna sypialnię z dużym wygodnym łóżkiem. W części dziennej – salonie znajduje sie rozkładana sofa dla dwóch osób. Każdy z naszych apartamentów posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny gwarantujący komfort przy dłuższych pobytach.

Ceny za apartament uzaleznione są od długości pobytu. Jeśli jesteś zainteresowany dłuższym pobytem ponad 7 dni skontaktuj się z nami bezpośrednio.