Opis apartamentu

Podróżowanie służbowe wcale nie musi wiązać się z nocowaniem w standardowych hotelach, w których trudno poczuć się, jak u siebie w domu. Nasze apartamenty dwuosobowe składają się z sypialni, salonu wraz z aneksem kuchennym oraz łazienki z prysznicem. Układ ten gwarantuje wynajmującym maksymalną swobodę, która jest cenna zwłaszcza w przypadku dłuższych pobytów. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w niezbędny sprzęt RTV i AGD o najwyższym standardzie oraz meble, wykonane z wysokiej jakości materiałów i zaaranżowane w sposób umilający odpoczynek po pracy. Wynajem apartamentów dwuosobowych polecamy wszystkim firmom, które prowadzą interesy w Katowicach lub innych miastach na Śląsku. Nasz obiekt zapewnia nie tylko komfortowe noclegi, ale jest też zlokalizowany w miejscu, z którego łatwo dotrzeć do wszystkich najważniejszych punktów biznesowych w mieście.

 

Wyposażenie apartamentów:

Telewizor LCD, telewizja kablowa, wygodne łóżka, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, w pełni wyposażony aneks kuchenny, szafy na ubrania, drzwi wejściowe z zamkiem cyfrowym.

Łóżko: QueenŁazienka z prysznicem: TakParking: Tak
Ilość osób: 2Wifi: TakEkspres do kawy: Tak
Wielkość: 24-29 m2Aneks kuchenny: TakTelewizja kablowa: Tak

Na każdej kondygnacji znajduje się 7 niezależnych apartamentów, w tym 5 apartamentów przeznaczonych maksymalnie dla 4 osób oraz 2 apartamenty dla maksymalnie dwóch osób. Każdy z nich jest stylowo urządzony zgodnie z panującymi trendami i zapewnia wysoki poziom komfortu dzięki starannie przygotowanemu, nowoczesnemu wyposażeniu i przyjemnemu wystrojowi. Zadbaliśmy o modną aranżację pomieszczeń z ciekawą kompozycją barw i gustownymi dodatkami, aby nasi goście czuli się dobrze korzystając z obiektu.

Apartamenty dla 2 osób to pomieszczenia typu studio służące za komfortowe miejsce do snu, relaksu i wspólnego spędzania czasu, jest to więc idealne rozwiązanie na przykład dla osób w podróży służbowej. Każdy z naszych apartamentów posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny gwarantujący komfort przy dłuższych pobytach. Nasi goście z powodzeniem mogą przygotowywać tam codzienne posiłki i dzięki temu poczuć się jak u siebie w domu. Do ich dyspozycji dostępny jest niezbędny sprzęt AGD oraz RTV.

Ceny za apartament uzależnione są od długości pobytu. Oferujemy wynajem krótkoterminowy lub na więcej niż tydzień. Jeśli jesteś zainteresowany dłuższym pobytem, który miałby trwać ponad 7 dni – skontaktuj się z nami bezpośrednio. Przygotujemy specjalnie dla Ciebie ofertę, jaka spełni Twoje oczekiwania i zapewni Ci doskonale spędzony czas w naszym obiekcie, niezależnie czy to podróż służbowa, czy urlop.