Opis apartamentu

Podróżowanie służbowe wcale nie musi wiązać się z nocowaniem w standardowych hotelach, w których trudno poczuć się, jak u siebie w domu. Nasze apartamenty dwuosobowe składają się z sypialni, salonu wraz z aneksem kuchennym oraz łazienki z prysznicem. Układ ten gwarantuje wynajmującym maksymalną swobodę, która jest cenna zwłaszcza w przypadku dłuższych pobytów. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w niezbędny sprzęt RTV i AGD o najwyższym standardzie oraz meble, wykonane z wysokiej jakości materiałów i zaaranżowane w sposób umilający odpoczynek po pracy. Wynajem apartamentów dwuosobowych polecamy wszystkim firmom, które prowadzą interesy w Katowicach lub innych miastach na Śląsku. Nasz obiekt zapewnia nie tylko komfortowe noclegi, ale jest też zlokalizowany w miejscu, z którego łatwo dotrzeć do wszystkich najważniejszych punktów biznesowych w mieście.

 

Wyposażenie apartamentów:

Telewizor LCD, telewizja kablowa, wygodne łóżka, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, w pełni wyposażony aneks kuchenny, szafy na ubrania, drzwi wejściowe z zamkiem cyfrowym.

Łóżko: QueenŁazienka z prysznicem: TakParking: Tak
Ilość osób: 2Wifi: TakEkspres do kawy: Tak
Wielkość: 24-29 m2Aneks kuchenny: TakTelewizja kablowa: Tak

Na każdej kondygnacji znajduje się 7 niezależnych  apartamentów, w tym 5 apartamentów przeznaczonych maksymalnie dla 4 osób oraz 2 apartamenty dla maksymalnie dwóch osób. Apartamenty dla 4 osób posiadają osobna sypialnię z dużym wygodnym łóżkiem. W części dziennej – salonie znajduje się rozkładana sofa dla dwóch osób. Każdy z naszych apartamentów posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny gwarantujący komfort przy dłuższych pobytach.

Ceny za apartament uzaleznione są od długości pobytu. Jeśli jesteś zainteresowany dłuższym pobytem ponad 7 dni skontaktuj się z nami bezpośrednio.